SIKCA SORULAN SORULAR

Müşteri memnuniyetini ilke edinen SAKARYA VİDANJÖR, sektördeki yerini haklı gururuyla yakalamış bir firmadır. Geniş araç filosuna sahip olan SAKARYA VİDANJÖR müşterilerine her zaman güler yüzlü davranmıştır. Firmamız tüm belgelere sahip çevre politikarının hepsini harfiyen uygulayan bir çalışma prensibine sahiptir.Firmamız Sakarya civar il ve ilçelerde 7 /24 hizmet vermektedir.
Vidanjör, üzerinde vakum sistemi yer alan ve bu sistem sayesinde genellikle evsel ve endüstriyel nitelikli atık suları üzerinde yer alan tanka dolduran araçtır.
Santrifuj Pompa sayesinde emiş sağlayarak Şehirlerin kanalizasyon hatlarında oluşan tıkanıklığı giderir. Kırsal alanlarda ise Santrifuj Pompa yardımıyla foseptik kuyularını boşaltmaişleminde kullanılırlar.
Kuka , kanalizasyon sistemlerinde ve pis su kanallarında meydana gelen tıkanıklıkların yüksek basınçlı suyun itme ve parçalama etkisi prensibiyle giderilmesini ve sonraki aşamada kolayca tahliye edilebilmesini sağlar. İhtiyaca, kullanım alanına ve taşıyıcı aracın teknik özelliklerine uygun olarak dizayn edilir.